Eindhoven Privé – Discreet kamerverhuur

Vanaf € 35

Eindhoven Privé – Discreet kamerverhuur

Faciliteiten

Airco, Badkamer, Bed, Handdoekenservice, Jacuzzi, Minibar, Parkeergelegenheid, Roomservice, Schoonmaakservice, Wifi, Dames aanwezig

Contact

Telefoon: 040-2454290
Mecklenburgstraat 19
Plaats:
Eindhoven

Omschrijving

In ons prachtige Love Hotel in Eindhoven kunt u stiekem daten in sensuele luxe. De perfecte plek voor een discrete afspraak met één van de aanwezige zelfstandig werkende dames. Maar ook met uw date, vriendin, vriend, minnaar of minnares.
We hebben diverse opties qua tijdsduur, aantal personen en prijzen. U kunt natuurlijk ook altijd even binnen lopen voor wat informatie of even bellen met onze gastvrouw op 040 245 4290. Even weg uit de werkelijkheid in het enige Love Hotel van Eindhoven.
7 dagen per week geopend van 12:00 tot 22:00 uur

Heb je al een discrete romantische kamer gevonden maar nog geen date?

Geen probleem, er zijn genoeg dames op diverse platforms die op zoek zijn naar een spannende date met een leuke man! Check out!

 

Daten Geespot
Sexdaten
Daten met MILF